Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem deska A520M-HVS - proč se nesmí prodávat po celém světě?

zdravím, na aukru jsem neuváženě koupil počitač s touto deskou a teď se dívám na její vlastnosti. Nic moc a v popisu uvádí že:
Tento model se nesmí prodávat po celém světě. Informace o dostupnosti tohoto modelu ve vaší oblasti vám sdělí místní prodejce.
nevíte někdo důvod ?

Změna předmětu, původně: deska A520M-HVS (host)

This model may not be sold worldwide. Please contact your local dealer for the availability of this model in your region.

Je to snad u všech desek AsRock. (https://www.asrock.com/mb/AMD/A520M-HVS/index.asp)
Nevidím důvod se kvůli tomu jakkoliv vzrušovat. Možná, že to spíš znamená "nemusí", ne nutně "nesmí".
Znamená to jen to, že existují země, kam se toto zboží oficiálně nedováží. Třeba jsou i země, kde je AsRock zakázaný (netuším).
České republiky se to ale nijak netýká, takže bez obav.