Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde nainstalovat EA app

Dobrý den.
Zkouším nainstalovat nějaké staré hry (Battlefield 3,4.. atd) do starého pc.. Kde předtím běžely pod Windows 7/32 bitů- instalace z instalačního cd hry (Battlefield) přes Origin (které se nainstalovalo samo při instalaci hry). Od té doby v tomto starém pc měněn procesor z Intel Core 2 Duo na Intel Core 2 Quad Q9650 3.0 Ghz, měněny Ramky na 4x2GB/800 MHz, měněn HDD za SSD HDD Crucial, přeinstalováván Windows 7 na 64 bitů (Service Pack 1), dále nový monitor- nově připojený z grafické karty přes HDMI (původně připojený přes DVI do VGA starého LCD monitoru- nyní nový LED monitor Samsung). Grafická karta Sapphire HD6850 1GB- ta tam byla i předtím stejná. Poblém je v tom, že mi nejde nainstalovat EA app, při instalaci vyhazuje chybu INST-22-267 (pak naběhne okno s chybou 75-B727). Zkoušel jsem nainstalovat Net.Framework 4.5.1, dále Visual CC++ nové- zkoušeno i se staršími verzemi (zkoušeny také instalovány i verze 32 a 64 bitů najednou), při instalaci zkoušeno spuštět jako ,,správce", zkoušen vypnut firewall, přidána výjimka do antiviru. Zkoušeny poslední dostupné ovladače ke grafické kartě. Nic nepomáhá.. neví někdo, co s tím? Děkuji :-)

Teď když chci do nastavení AMD (graf.karty) píše mi to, že chybí MSVCP120.dll. Před tím- se starými ovladači grafické karty normálně běžel CatalystControl Center.. Ale to teď neřeším, obraz funguje i teď norrmálně..spíš jestli to nemá spojitost, protože když jsem ještě předtím zkoušel (se starými ovladači graf.karty) stáhnout starší verze Origin, také to nešlo a také házelo, že chybí MSVCP120.dll

Je to 10-15 rokov starý HW ale fajn ak si trpezlivý. Máš tam zastaralý OS bez podpory. Ak si to dorazil spomínanými hrami ktoré máš v rámci warezu(ak nie sorry) tak sa k funkčnému výsledku nedopracuješ. Zváž nákup nového PC. Na staré hry ani nepotrebuješ samostatne GPU. Vystačíš si napríklad s APU v procesore 5700G/5600G. Systém W10 alebo W11.