Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde nainstalovat EA app

Dobrý den.
Zkouším nainstalovat nějaké staré hry (Battlefield 3,4.. atd) do starého pc.. Kde předtím běžely pod Windows 7/32 bitů- instalace z instalačního cd hry (Battlefield) přes Origin (které se nainstalovalo samo při instalaci hry). Od té doby v tomto starém pc měněn procesor z Intel Core 2 Duo na Intel Core 2 Quad Q9650 3.0 Ghz, měněny Ramky na 4x2GB/800 MHz, měněn HDD za SSD HDD Crucial, přeinstalováván Windows 7 na 64 bitů (Service Pack 1), dále nový monitor- nově připojený z grafické karty přes HDMI (původně připojený přes DVI do VGA starého LCD monitoru- nyní nový LED monitor Samsung). Grafická karta Sapphire HD6850 1GB- ta tam byla i předtím stejná. Poblém je v tom, že mi nejde nainstalovat EA app, při instalaci vyhazuje chybu INST-22-267 (pak naběhne okno s chybou 75-B727). Zkoušel jsem nainstalovat Net.Framework 4.5.1, dále Visual CC++ nové- zkoušeno i se staršími verzemi (zkoušeny také instalovány i verze 32 a 64 bitů najednou), při instalaci zkoušeno spuštět jako ,,správce", zkoušen vypnut firewall, přidána výjimka do antiviru. Zkoušeny poslední dostupné ovladače ke grafické kartě. Nic nepomáhá.. neví někdo, co s tím? Děkuji :-)

Teď když chci do nastavení AMD (graf.karty) píše mi to, že chybí MSVCP120.dll. Před tím- se starými ovladači grafické karty normálně běžel CatalystControl Center.. Ale to teď neřeším, obraz funguje i teď norrmálně..spíš jestli to nemá spojitost, protože když jsem ještě předtím zkoušel (se starými ovladači graf.karty) stáhnout starší verze Origin, také to nešlo a také házelo, že chybí MSVCP120.dll

hazi mi to tam nejakou chybu

Co tak napsat konkrétně jakou chybu... Windows máš aktualizované? Vím, že už nové aktualizace nevychází, ale jestli máš poslední možné.

Je to 10-15 rokov starý HW ale fajn ak si trpezlivý. Máš tam zastaralý OS bez podpory. Ak si to dorazil spomínanými hrami ktoré máš v rámci warezu(ak nie sorry) tak sa k funkčnému výsledku nedopracuješ. Zváž nákup nového PC. Na staré hry ani nepotrebuješ samostatne GPU. Vystačíš si napríklad s APU v procesore 5700G/5600G. Systém W10 alebo W11.