Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kam pro manuály ke hrám?

gůglym jak vzteklej a nemůžu najít web na kterym by byly všechny manuály ke hrám 😭 ví někdo o nečem? nabízí mi to jen abcgames ale tam to nemaj copak je to jedinej českej web?

Manuál ke hře má třeba (dnes) už jen jednu/dvě stránky, nemá nic společného s návodem, jak hrát a dohrát (walkthrough). Takové návody jsou třeba v podobě (placených) "Prima Guide", mohou mít mnoho set stránek. Celkem dobrý zdroj je https://www.gamepressure.com/, *pdf verze ale zdarma nemá (kdysi byly, později *pdf zpoplatnili).

Pořád ale nevíme, zda tazatel chce manuál (který je k ničemu) nebo návod na hraní (jednotlivých misí např.).