Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Větráky v nové skříni

Ahoj, budu kupovat novou skříň a větráky. Mám tuto sestavu https://pastebin.com/AQk4DDCz
skříň https://www.mironet.cz/lian-li-o11-dynamic-xl-ro...
větráky https://www.mironet.cz/arctic-p12-pwm-pst-argb-0...
Chci se jen zeptat, jestli nenarazím na nějaký problém třeba zapojení větráku s RGB (jestli bude dost míst k zapojení na desce).
Jsou větráky v pohodě, nebo mám více zainvestovat? Jestli mám koupit jiné, jak jaké? Musí být ale s RGB.
Kolik větráku a do jakých pozic je zapojit?
Skřín a větráky budu zapojovat poprvé, tak budu rád za jakékoliv rady, díky.

Proč tam nedáš 14mm ventilátory?

Pozice pro ventilátory: Horní 3x120mm/2x140mm, Přední 3x120mm, Spodní 3x120mm/2x140mm, Zadní 1x120mm

Přečti si manuál jak k desce, kolik má konektorů jak pro FAN na desce tak manuál pro skříň, kolik má pozic pro ventilátory. Tohle je popis ze stránek Mironetu, ne od výrobce a je dobré si to pro jistotu ověřit přímo na stránkách výrobce.

to záleží na tom, kolik jich tam chceš dát. Žádná deska nemá dost konektorů na plně obsazenou skříň, takže Ti zbývají jen dvě možnosti. Buď si pořídíš jiný větráky, takový, který umějí daisy chain, tedy zapojení jeden do druhého s jedním jediným výstupem do desky/HUBu, a nebo si k tomu ještě opatříš FAN/RGB HUB a větřáky budeš zapojovat do něj a do desky pak zapojíš jen HUB samotný. Jiným způsobem větší množství větráků v bedně neobsloužíš.

Ano, něco takového hledáš, ale potřebuješ univerzální, ne zamčený pro určitého výrobce, tenhle umí jen větráky Corsair, rozhodně to nemá standardní konektory pro libovolný větráky.
Já jich mám v O11DEVO 10 (9 přes radiátory) a všechny končí v jednom HUBu, ale to taky proto, že tam mám LianLi UNI fany, který jdou chainovat a tak na tři větráky máš jen jeden kablík, který připojuješ do HUBu. Myslím, že podobnou věc dělá už i Phanteks a možná i někdo další, je to pak jednodušší než všude tahat jednotlivý kablíky od každýho větráčku a schovávat je a vyvazovat..