Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC Nevidi novy wifi router

Dobry den, zakupil som si novy wifi router rt-ax55. Problem je ze jedno z mojich PC Lenovo a540 aio, nevie najst môj wifi router.
Vsetky ostatne smartfony, tablety, ntb atd. S tym absolutne ziadny problem nemaju.
Skusil som uz aj nainstalovat uplne novy win 10, so vsetkymi ovladacmi no ziaden uspech, podotykam ze PC ostatne wifi v okoli zobrazi bez problemov, len tu moju nie...
Skusal som uz aj rozne nastavenia routru, kedze predpokladam ze problem bude s novym routrom, kedze ostatne wifi vidi... s heslom bez hesla... PC wifi vobec nezobrazi v ponuke... Pc je od routru asi 10metrov kde ostatne zariadenia maju skoroplny signal... No skusal som aj blizsie a takisto nic...
Pre uplnost posielam model wifi karty a nastavenia routru.
Realtek RTL8723AU Wiraless lan 802.1n
Vdaka

Pokud plati tvoje tvrzeni

Je to All in one PC lenovo ktory ma integrovanu kartu wifi,

a dosavadni troubleshooting nepomohl (reinstalace ovladace wifi nepomohla),
pak by ti standartni servisak poradil : vymente vyjmutelnou integrovanou wifi kartu a
nahradte ji stejnym modelem
(vypada to nejak takto https://10-0-0-0-1.org/wp-content/uploads/2019/10/best-latop2.jpg)
Pokud integrovana wifi karta neni vyjmutelna a je napajena na motherboardu,
pak ti zbyva jenom zakoupit nejakou externi usb wifi kartu.
https://duckduckgo.com/?q=usb+wifi+adapter&hps=1&atb=v368-1&iax=images&ia=images
Vyssi cena zpravidla odpovida vyssi kvalite