Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem EliteBook - nefunguje USB - (43)

Ahoj,
mám z druhé roky/v záruce ELITEBOOK od HP s WIN 11PRO

-nejde mi USB, mám tu 2 porty, oba stejné. Zařízení USB nebylo rozpoznáno (myš, klávesnice), nicméně FLASH třeba jde.
-už jsem zkoušel klasiku - odinstalovat/odebrat, naběhnout znova. Někde tam musí být nějaká fičura. Nerozumí někdo proč? Proč nejde třeba myš, ale jde flash?
-poždavek popisovače zařízení selhal. Co je to? :)

Díky za nasměrování.
Ondřej

Problem je v ovladaci - AMD USB 3.10 eXtensible Host Controller ma nainstalovany genericky ovladac od Microsoftu.
Kdo ale vyrabi ten hardware ? Vyrobce operacniho systemu (MS) nebo vyrobce hardware (AMD) ?
Aha ?????
Rohliky prodava Kaufland, kdo ale vyrabi rohliky ? Kaufland ? Nebo pekarna ? Aha ???