Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zdroj

Dobrý den,
dneska se mi stalo něco nevídané. Přestal mi jít PC a vypadnul jistič. Po bližším zkoumání jsem zjistil, že Nula je v koncovce přerušený ( měřeno) nicméně koncovka zalisovana. Originální kabel nicméně jako vše z Číny.

Už se s tím někdo setkal? Přes rok to jelo v pohodě.

Moc Ti neporadím, protože jsem se s tím nikdy nesetkal, ale proč nezkusíš jiný kabel? Taky mohl odejít zdroj, ale bez měření nebo zkoušení to nezjistíš...
Značku zdroje nepíšeš, ale jestli je to Evolveo apod. tak ho vyměň zrovna.

Tak super :-) Já už se po těch letech nedivím ničemu. Většinou je to jen banalita, ale člověk nikdy neví na první dobrou. Užívej, přeju hodně zábavy :-)