Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Dlouhé načítání stránky CZC

Dobré poledne
Velmi obecně.
Poslední dobou mám otřesné a pomalé načítání stránek czc.cz
a to jenom těchto. Všechny ostatní naprosto v pohodě.
Jenom prosba jak je to u Vás ostatních.
Používám prohlížeče Opera a Edge
na obou stejný, to znamená na pytel

Díky

Ping na jejich stránky máš jaký? Zkus Firefox. U mě to jede bez problémů. Ping mám stabilní 7ms.

Problém je jen na jednom PC v domácnosti nebo se web CZC pomalu načítá všude?

Zkusil bych třeba změnit DNS na Googlovské (8.8.8.8), případně se pokusit příkazem tracert zjistit, kde se to zašprcne.

Googlácké DNS používám roky (8.8.8.8) a druhý (8.8.4.4) a nemám žádný problém. Někdy může dělat problém ten DNS, který poskytuje poskytovatel.
U mě to tak bylo, proto už roky používám na všech zařízeních jen tyto dva.

Na něj to bude moc složité. Stačí přece najet na nástroje a tam do nastavení... Popsané je to česky, tak s tím mít problém snad nebude. Může si změnit co bude chtít.

Ve FF můžeš panely zavírat tím křížkem nebo klikem kolečkem od myši na tom panelu, je to rychlejší. A když nechceš omylem zavřít celý FF a pak vše hledat v historii, zapni si v Nástroje- Nastavení - Obecné volbu Vždy se zeptat při zavírání více panelů. Nebo to při omylu obnovíš z Historie-Obnovit předchozí relaci.