Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Dlouhé načítání stránky CZC

Dobré poledne
Velmi obecně.
Poslední dobou mám otřesné a pomalé načítání stránek czc.cz
a to jenom těchto. Všechny ostatní naprosto v pohodě.
Jenom prosba jak je to u Vás ostatních.
Používám prohlížeče Opera a Edge
na obou stejný, to znamená na pytel

Díky

Na něj to bude moc složité. Stačí přece najet na nástroje a tam do nastavení... Popsané je to česky, tak s tím mít problém snad nebude. Může si změnit co bude chtít.

Ve FF můžeš panely zavírat tím křížkem nebo klikem kolečkem od myši na tom panelu, je to rychlejší. A když nechceš omylem zavřít celý FF a pak vše hledat v historii, zapni si v Nástroje- Nastavení - Obecné volbu Vždy se zeptat při zavírání více panelů. Nebo to při omylu obnovíš z Historie-Obnovit předchozí relaci.