Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Navigace do mobilu

Zdravím všechny. Mohli by jste mi, prosím, doporučit nějakou free navigaci do mobilu (LGG2), aby fungovala i offline? Chtěla jsem si stáhnout Mapy.cz, ale v Obchod Play ji nemohu najít... Díky.

No, jedná se mi hlavně o to, že jsme koupili auto (Renault Arkanu), nebylo nejlevnější a navigace tam nebyla. Bylo mi to divné, ale bylo mi řečeno, že si mám stáhnout navigaci do mobilu, propojit si mobil s displejem (palubním pc ?) a navigace poběží tam (nevyjadřuji se odborně, ale snad mi rozumíte)... To by přes tablet šlo?