Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Navigace do mobilu

Zdravím všechny. Mohli by jste mi, prosím, doporučit nějakou free navigaci do mobilu (LGG2), aby fungovala i offline? Chtěla jsem si stáhnout Mapy.cz, ale v Obchod Play ji nemohu najít... Díky.

No, jedná se mi hlavně o to, že jsme koupili auto (Renault Arkanu), nebylo nejlevnější a navigace tam nebyla. Bylo mi to divné, ale bylo mi řečeno, že si mám stáhnout navigaci do mobilu, propojit si mobil s displejem (palubním pc ?) a navigace poběží tam (nevyjadřuji se odborně, ale snad mi rozumíte)... To by přes tablet šlo?

Nerozumím požadavku offline navigace. Sice na místo dovede, ale neukáže kolony, aktuální uzavírky, nehody, výmoly, policajty. Takže navigaci jedině online a to Waze. Neboj, nežere to moc dat.