Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Advanced SystemCare

Zdar,zaujíma ma váš názor kto s týmto programom Advanced SystemCare máte skúsenosti,či to nie nejaký šmejd ,ktorý rozhodí celý systém,vďaka.

CCleaner? Ten stejný produkt, ktorý obsahoval backdoor.
Ten stejný produkt, ktorý je vlastnený Avastom, ktorého antivirus obsahoval spyware.
Ten stejný produkt, ktorý je pod krídlami firmy, ktorá vlastní Norton Antivirus, ktorý taží kryptomenu.
Ten stejný produkt, ktorý je pod krídlami firmy, ktorá vlastní AVG antivirus, ktorý taktiež obsahoval škodnú.

Skutočne? A neodporučíte mi aby som si vpichol do tela liter jedu a oblial sa kyselinou?

Vy ste riadny sado-maso.

oba programy jsou urcemy totalnim lamam s iq blond sekretarek.

takze slibuji zazraky a delaji castecne zbytecnosti, castecne potencialne skodlive akce, a castecne ignoruji to co by nemely (ruzne "startup").

zadny z techto idiotskych automatickych cisticu proto nemuzu doporucit.

koho zajima co dela pc a chce rucni nastroj pro lidi s mozkem, do zakladni vybavy patri od "sysinternals":
ms autoruns, ms process explorer, ms tcpview.
pripadne nirsoft bsod viewer.
neco maji i ve windows: cleanmgr.exe

blond uzivatele s iq sekretarek at zustanou u svych ccleaneru a systemu caru, tem neni ani rady, ani pomoci.

Když už to tu probíráte, tak neznáte nějaká automatizovaný editor registru systému?

Taky tyhle čističe ala ccleaner nepoužívám a registr promazávám přes regedit, ale někdy bych potřeboval hromadně změnit v registru nějakou informaci třeba cestu k programu, je to tam vepsané na 20 místech, takže teď to musím najít a zkopírovat 20x, potřeboval bych něco, co by ve vztahuk registru umělo hromadné nahrazení.

Dřív jsem takovou aplikaci měl, ale zapomněl jsem její název.

nepomuze vyexportovat si stare cesty (pokud jich neni nekolik tisic jako kdysi u nera) a dohledat si syntaxi pro: reg delete.
pak je naimportovat se spravnymi cestami pres: reg add.

nebo mit .reg soubor se seznamem cest k mazani a druhy s celymi novymi cestami.