Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Advanced SystemCare

Zdar,zaujíma ma váš názor kto s týmto programom Advanced SystemCare máte skúsenosti,či to nie nejaký šmejd ,ktorý rozhodí celý systém,vďaka.

CCleaner? Ten stejný produkt, ktorý obsahoval backdoor.
Ten stejný produkt, ktorý je vlastnený Avastom, ktorého antivirus obsahoval spyware.
Ten stejný produkt, ktorý je pod krídlami firmy, ktorá vlastní Norton Antivirus, ktorý taží kryptomenu.
Ten stejný produkt, ktorý je pod krídlami firmy, ktorá vlastní AVG antivirus, ktorý taktiež obsahoval škodnú.

Skutočne? A neodporučíte mi aby som si vpichol do tela liter jedu a oblial sa kyselinou?

Vy ste riadny sado-maso.