Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Neuznání reklamace myši

Zdravím, je normální aby se jako důvod uvádělo že jsem prostě myš používal? Děkuji

Popis závady: Dobrý den, na myši blbne kolečko, chci jet třeba dolů na stránce a chvílema to jede dolů pak zas nahoru i kdyz se pohybuju furt jedním směrem, nedá se stím normálně pracovat. (vyzkoušen restart myši i jiné pc) děkuji

Vyjádření technika: Neuznana reklamace.Nejedna se o vyrobni vadu, ale o nadmerne mechanicke opotrebeni produktu zpusobene jeho pouzivanim a znecisteni scrollovaciho kolecka.

Koupeno 8.7.2022

Gratuluji :) .. Já mám stejný problém s kolečkem myši, ale nikdy jsem to nereklamoval. Měl jsem Tesoro Shrike.. a následně dvě identické kopie přímo od ASUSu, myslím, že se jmenuje ASUS Echelon.. Všechny tři po nějaké době dělají tohle skákání nahoru/dolů při skrolování, .. Možná to bude špína v myši, ale rozebírat se mi to nechce.. To je tak, když výrobce má v hlavě "nic" a šroubky nacpe pod slidery, které v balení náhradní nejsou.