Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s mistém v pc

Zdravím, mám problém s nedostatkem místa v pc. Potřeboval bych poradit jak ho zvýšit, jestli si mám koupit ssd nebo něco jiného
.
Změna kategorie, původně: Software (host)

Pravděpodobně budeš potřebovat koupit i kabel na propojení, pokud nebudeš kupovat M.2 SSD. Každopádně nejlepší je odnést počítač do servisu a výměnu nebo přidání disku si zaplatit. Tím budeš mít jistotu, že nekoupíš typ disku, který ti do tvého PC nepůjde.

ja toho neodpovidajiciho panacka tipuju na notebuu umax. nikdo normalni tyto smejdy nekupuje, ale tazatel mi k tomu pasuje.

tam samozrejme dojde misto hned, protoze pouziva male pajene emmc "disky".
nejenze tam nenarve 3.5" disk, ale nejspis tam neprida nic - jenze to by nesmel zapomenout, ze sem dal nejaky dotaz.