Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Povolení přístupu ke kameře

Ahoj, Mám takový velký problém a používání aplikací který způsobila aktualizace 22H2. Mám W10.
Znemožnila přístup ke kaměře a mikrofonu. Dříve, než se stáhla ta aktualizace, všechno špapalo bez problému.
Tak bych chtěl vědět jak tuto aktualizaci odinstalovat, protože nemá tlačítko odinstalovat, jako ostatní.
A jak povolit přístup ke kameře. Dík. Ne Netu jsem žádný funkční návou nenašel.

screen by sice bodnul, ale googlit má smysl spíš anglický překlad a já si w10 kvůli tomu instalovat nebudu.
jen možnost, zákaz může být i jinde:

dir /s C:\WINDOWS\system32\GroupPolicy\*.pol

reg:\HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies
reg:\HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\policies

Ale v uživatelských účtech jsem pánem já.

ne tak úplně:

reg query HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\System /v EnableLUA

ukáže stav uac.
a nakonec múže jít o notebuk, který používá nějaký vlastní tool pro nastavení kamery a mikrofonu, který výrobce otestoval u první verze w10 před 7 lety. a je pak otázkou času, kdy tento sw přestane být kompatibilní s novými updaty w10: smutně proslulý v tom je třeba hp.