Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem čierna obrazovka, zapina sa windows od znova

Zdravim,

Mam vatši problem, počas hrania sa mi min. raz denne stava, že vypne vše a zapne sa PC odznová
Mam veľky pocit, že buď grafika je zla alebo moje AIO nestiha ochladzovať CPU, žiaľ ked mam zapnuty monitor teploty tak počitač sa vtedy nevipne, max teploty čo som odskotroloval tak
cpu na 80 stupnov
GPU na 78 stupnov

hravam ťažko procesorove hry ale pc by to malo v poho zvladnut
hry: Valorant, League of legends, CSGO, Genshin, xenoverse 2, hunter, GTA V

PC specs:
Ryzen 5600x
asus tuf gaming b550m
chladic AIO 240 cougar aqua
evga gtx 1080 ftw
ddr4 16gb 4x sticks 3200mhz ram
evga 750w 80+ gold psu

skor ako zmenim chladic alebo vymenim grafiku chcem nazor od vas

Opraveno, nakoniec to bola Graficka karta, otvoril som ju a nasiel som praskninu na pcb
kde ked sa dotklo nieco tak skratovalo grafiku,prasklinu som hned opravil aspon dufam ze to bolo ono ale zatial som dnes bez problemov
psu som otestoval a je fajn