Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Xbox series x - hláška Ovladač není připojen

Ahoj mám takový problém. Nedávno sem koupil Xbox series x a pár dní po zprovoznění se mi stává že začne problikávat obraz za pár sekund blikat ovladač a objeví se hláška, že ovladač není připoj. Poté zezelená obrazovka a konzole se vypne. Zkoušel sem párování, aktualizace ovladače restart konzole i uvedení do továrního nastavení. Všechno funguje na chvíli a poté se vše opakuje, nedokážete mi někdo poradit co s tím děkuji.

Změna předmětu, původně: Xbox series x (host)

Teď sem si vzpomněl, že jsem včera udělal tovární nastavení, nainstaloval jednu hru a pár aplikací. Potom sem brouzdal po YouTube ne něco se podíval a koukal na nějaké dokumenty přes flashdisk a nic z toho co jsem popisoval se neprojevilo. Až dnes když jsem tu hru spustil se to po chvíli opět projevilo. Dále se chci zeptat zda na to nemá vliv, že mám síťový kabel zapojený v 6 zásuvkové přepěťové ochraně Belkin.

A ty ten síťový kabel nemůžeš připojit bez zásuvkové přepěťové ochrany Belkin, abys ověřil, že to ten problém nezpůsobuje? :?:

Jako pravděpodobnost, že za to může ta přepěťovka je malá, ale není přeci těžké to vyloučit úplně.

Spíš to vypadá na vadný napájecí zdroj konzole.