Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dell Latitude e7440

Ahoj, mam starsi NB Dell Latitude e7440. Po obnove tovarenskych nastaveni - preinstalacii Win 10 sa uz neviem prihlasit,hlaska - Sluzba User Profile Service sposobila zlyhanie prihlasenia. User profile cannot be loaded. Skusal som spustit safe mode (F8) ale vobec sa nespusti.. Nemate nejake napady? Dik

Pokiaľ nejde o záchranu údajov tak by som celý disk zmazal a spravil čistú inštaláciu. Hotovo.
Ak treba niečo zachrániť, tak súbory sa dajú skopírovať aj priamo z toho disku pripojeného k inému pc, prípadne by som sa ešte pokúsil prihlásiť iným kontom (ak existuje, možno default administrator).

skusil som cistu instalaciu (z povodneho oddielu pre obnovenie), po nabehnuti pise tu istu hlasku Sluzba User profile... potom mi dovoli opat spustit Safe mode, prihlasim sa akoze do konta, vypise Vitajte a potom sa uz len neustale zjavi a vzapati zmizne pracovna plocha... a takto dookola, zjavi sa, zmizne, zjavi sa, zmizne... neviem ako to lepsie opisat, proste akoby sas pracovna plocha neustale restartovala v kratkych intervaloch :)

Asi nebola čistá. Tá pôvodná inštalačka tam je aj tak v podstate už 10 rokov stará. Takže to nemá zmysel riešiť z oddielu pre obnovenie.
Treba si vziať čistý windows z https://www.microsoft.com/sk-sk/software-download/windows10ISO
a nainštalovať. A ideálne obsah pôvodného disku predtým komplet zmazať (gúgl diskpart clean).

A do čistého windowsu môžeš ešte doinštalovať Dell Command Update, ten ti doinštaluje ešte dell ovládače a pod.