Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dell Latitude e7440

Ahoj, mam starsi NB Dell Latitude e7440. Po obnove tovarenskych nastaveni - preinstalacii Win 10 sa uz neviem prihlasit,hlaska - Sluzba User Profile Service sposobila zlyhanie prihlasenia. User profile cannot be loaded. Skusal som spustit safe mode (F8) ale vobec sa nespusti.. Nemate nejake napady? Dik

skusil som cistu instalaciu (z povodneho oddielu pre obnovenie), po nabehnuti pise tu istu hlasku Sluzba User profile... potom mi dovoli opat spustit Safe mode, prihlasim sa akoze do konta, vypise Vitajte a potom sa uz len neustale zjavi a vzapati zmizne pracovna plocha... a takto dookola, zjavi sa, zmizne, zjavi sa, zmizne... neviem ako to lepsie opisat, proste akoby sas pracovna plocha neustale restartovala v kratkych intervaloch :)