Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co může způsobit zablokování USB portu?

Ahoj, již v minulosti jsem řešil, že jsem zapnul PC a USB porty nefungovali.
Tehdy jsem si myslel, že to způsobil vadný nVidia update či aktualizace OS.

Jediné kde my fungovali bylo v BIOSu nebo v nouzovém režimu.

Od že doby se mi to stalo 2.
Zrovna teď zkouším obnoveni systému do 3 dny starého bodů.

Tak mě zajímá faktory, které to mohou blokovat, či jak na to přijít a trvale tento problém odstranit?

na tom znackovem kramu bude stitek s typem.
podle nej se u lenova dohleda odkaz na support s ovladaci.
i kdyz 6.generaci cpu intel nejspis instalace w10 zna. na druhou stranu je to tak stary chipset, ze intel chce jeho ovladac odstranit z netu. i proto bych povazoval za normalni, ze uzivatel ma na zaloznim disku davno postahovane ovladace ke svemu hw.