Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Telefon s Windows. Ano či Ne?

Zdravím Vás kluci a zejména ty, kteří mají v malíčku svět mobilů. Chci se zeptat. Má v dnešní době smysl koupit telefon s Windows mobile 10? Zajímalo by mě, na jaké problémy se mohu připravit pokud bych tento mobil koupila. Mám totiž možnost koupit fungl nový telefon Nokia Lumia 950 XL s kompletním nadstandardním příslušenstvím kde je i ten Microsoft dock station. Předem díky za Vaše názory a zkušenosti.

Hele, já několik let jednu Lumii s W10 Mobile používal - a ten systém se mi - bacha! - líbil! Jenže už tehdy, kdy to bylo oficiálně supportované a byl nějaký ten market byl největší problém dostupnost použitelných aplikací. Nakonec jsem se primárně kvůli tomuhle vrátil k Androidu. To už je nějakých ... 5-6 let? Aktuálně - co s tím. Od 2019 je oficiálně ukončená podpora, a "smart" cokoliv bez podpory je "dumb".