Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kolik ponechat volného místa na místním disku

Ahoj,
kolik GB volného místa byste mi poradili nechat na místním disku (E:), který má celkovou kapacitu 465 GB? Nikde jsem o tom moc nenašel, jen, že se na Céčku nějak doporučuje okolo 25% z celkové kapacity, tak jestli je to podobné i s Éčkem, nebo je to jinak. Díky!

Důležité není to, zda jde o "místní disk", ale jaký obsah na tom disku bude:
- pokud zde budou jen data (dokumenty, obrázky, videa, MP3, ...), můžeš jej naplnit na maximum.
- pokud na něj budeš instalovat nějaké programy, bylo by žádoucí tam nějaký prostor nechat.

"Céčko" myslíš systémový disk? Ani tam 25% volného prostoru není žádné dogma, dá se jet i s nižším volným místem (svýho času jsem měl na firemním NB 100 GB systémový oddíl a měl jsem volných jen asi 5 GB).