Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chybějící rozlišení

Dobrý den, pořídil jsem si dva ultrawide monitory, jeden do kanceláře (34" LG 34WR50QC-B) a druhý domů (asus tuf vg34vqel1a). Po připojení notebooku k prvnímu zmiňovanému notebook určil jako doporučené rozlišení 3440x1440 60hz. Obraz krásný ostrý, ale jakmile jsem se připojil k druhému, tak mi to místo tohoto rozlišení vybralo 3840x2160. V nabídce nastavení rozlišení mi to možnost 3440x1440 nenabízí. Obraz je rozmazany a maximální nastavení je 30hz. Používám notebook od hp s grafickou kartou Intel uhd 620. Zkoušel jsem aktualizovat ovladače karty, stahovat ovladače monitoru a ručně instalovat, ale bez výsledku. Nemá prosím někdo lepší nápad? Děkuji 🙂.

Paradoxně mi v panelu GPU ukazuje rozlišení, které by mělo jít teoreticky nastavit. V této app nejde změnit poměr stran z 16:9 na 21:9. V nastavení zobrazení je rozlišení 4k 3840x2160 jako doporučené... V upřesňujícím nastavení zobrazení je vidět zobrazení + hz.. asi bude lepší pořídit jiný ntb :-D Přikládám scr plochy.