Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Můžu smazat tenhle soubor?

Zdravím zdejší počítačové šílence!
Dneska jsem prováděl zběžnou kontrolu počítače a našel jsem ve složce "Windows" další složku "drivers64" a v ní je spousty soubrů s příponou ".abc", zajímalo by mě, jesli je můžu smazat protože ta složka má velikost přes 30GB. Většina souborů má v názvu nějaké zkratky jako "MFST" nebo "MILF a všechny mají příponu ".abc". Co je to za soubory? Můžu je smazat? A kde se mi tam vůbec vzaly?

loading...

pokud tvé win xp mají složku drivers64, je na čase začít pátrat po virech a spyware, případně se aspoň sám podívat co ti běží ve správci úloh.
i když to vlastně nemá smysl, jako jako domácí samoadmin na síti budeš stejně za týden zaspywarovaný zas.

edit: sorry, nějak jsem nečet předkolegu.

Máš bodík!

Tenhle thread je tak trochu moje práce, popisuje problém, na který se mě předevčírem zeptal jeden z mých známých. Když jsem ulsyšel MILF, tak to hned trklo, že by mohlo jít o porno, jsem mu řekl ať to zkusí pustit v nějakém videoplayeru. Za chvíli mi volal zas, že jde o opravdu porno, ale že absolutně nechápe, jak se mu v PC vzalo 30GB porna... Nakonec z jeho syna (13 let) vylezlo, že si tam to porno takhle sofistikovaně schovával...:-D

PS: Omlouvám, se za mystifikaci, ale zajímalo mě, jestli na to tady někdo přijde...:))