Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Typ kabla usb-c - podpora videa?

Mam k ntb pripojeny replikator portov (usb c - usb c) . Na replikatore su vystupy okrem inych aj hdmi ci display port. Ak chcem pripojit monitor cez niektory z tychto vystupov, potrebujem prepojovaci kabel medzi ntb a replikatorom s podporou videa? (staci aj obycajny labek na data a nabijanie?) Alebo je takyto kabel potrebny len ak by som prepajal monitor so vstupom usb c priamo do replikatora do usb c ?

Dik, ale kabel si viem najst. Otazka je, ci je nutny s podporou videa na prepojenie ntb s replikatorom portov na ktorom budem vyuzivat hdmi alebo display port alebo tam staci aj obycajny (u ktoreho sa takato podpora nespomina), alebo kabel s video podporou je nutny len na prepojenie napr ntb usb-c s monitorom ktory ma vstup usb-c.

samotný kábel nemá s podporou videa nič spoločné,mikrokontrolér/koreňový usb radič v notebooku musí vedieť,resp.mať implementovanú podporu dp alternate mode,inak Ti nepomôže žiadny superkábel a ani externý replikátor portov túto funkciu nepridá.....

Ty si radšej zisti, či ten tvoj NB (tajný) má cez USB-C podporu pre video. Pokiaľ to v špecifikáciách nie je uvedené - tak ten "replikátor" ti cez HDMI / DP žiadne video "neprenesie", pretože z USB-C na (tajnom) NB to nepodporuje.