Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Typ kabla usb-c - podpora videa?

Mam k ntb pripojeny replikator portov (usb c - usb c) . Na replikatore su vystupy okrem inych aj hdmi ci display port. Ak chcem pripojit monitor cez niektory z tychto vystupov, potrebujem prepojovaci kabel medzi ntb a replikatorom s podporou videa? (staci aj obycajny labek na data a nabijanie?) Alebo je takyto kabel potrebny len ak by som prepajal monitor so vstupom usb c priamo do replikatora do usb c ?

Ty si radšej zisti, či ten tvoj NB (tajný) má cez USB-C podporu pre video. Pokiaľ to v špecifikáciách nie je uvedené - tak ten "replikátor" ti cez HDMI / DP žiadne video "neprenesie", pretože z USB-C na (tajnom) NB to nepodporuje.