Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Špatné rozlišení po updatu Driverů GPU

Zdravím, chci se zeptat jestli se někdo nesetkal se stejným problémem případně pomoct s řešením. Po aktualizaci gpu driverů mi NEVRATNĚ rozlišení skočí na 1080x. Nikde v pc podle návodů rozlišení změnit nejde 1080 je max co pc nabízí. Problém byl na w10, grafika rtx 2080 ti extreme Aorus. Teď po čisté instalaci a upgrade na w11 problém stejný, jediné co funguje tak jsou základní ovladače ale to je na třetinu her nedostačující. Jakákoliv verze driverů ať starší nebo novější se prostě nechytá.
PC ani nevidí nebo resp. Nemá na výběr vyšší rozlišení.

Moc nevím, co tam provádíš. Začal bych od začátku. Odinstaluj ovladače ke grafice, které tam máš, restartuj PC a potom spusť tu instalačku jako správce. Po instalaci opět restart PC a mělo by to být v cajku.

Co? Normálně najedeš na ovládací panely, programy a odinstalovat program. Vybereš AMD software a odklikneš souhlas s odinstalací. Potom restartuješ PC a nainstaluješ nové ovladače, potom zase restart PC a máš hotovo.