Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem automatická odpověď - dovolená apod.

dobrý den,
prosím o radu, jak se jmenuje prg, nebo jak bych měl nastavit automatickou odpověď, že jsem např. na dovolené, služební cesta, apod.
jde mi o to, že, aby moje schránka automaicky odpověděla na e-mail odesílateli o mém stavu že jsem nedostupný, jde to vůbec?
můžete mě pomoci, děkuji

Nedoporučuji to. Viděl jsem, že jeden člověk napsal majl a zapnul takovéhoto robota. Když se vrátil z dovolené, měl ve schránce 957 457 mailů, co si vyměňovali robot jeho a kamaráda, že jsou oba na dovolené. Běsnění robotů zastavila přeplněná kapacita mailové schránky, takže ostatní měli stejně peška :-D.