Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nepřístupná databáze na hostingu

Pozdrav všem!
Myslím, že divná věc.
Přešel jsem z Forpsi k jinému hostingu.
Jsem ale zklamaný, jelikož se nemohu dostat do určené databáze pro můj. Hosting píše, že dávám špatné heslo. Ale několikrát jsem opakoval a bez výsledku dostupnosti databáze. Preohlížím na Firefoxu, kde jsem povolil všechny cookies. Jaká může být příčina? Poradí někdo? Díky.

Ještě dodávám, že když instaluji na hosting do databáze, která je prázdná, tak se dostanu jen do 1. kroku, druhý krok (zadání hostitele, názvu a hesla) píše: Connection refused.
Napadá mě, že musí být v prohlížeči povolen Javascript, už jsem s tím někdy "bojoval".