Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 11 - Chybné zobrazení ikon na ploše

Dobrý den,

Už několik dnů se mně zobrazují špatně ikony. Jako by byl program odinstalován a ikona odkazovala na neexistující soubor, což ale není tento případ.

Restart bohužel nepomohl. Našel jsem i tento článek, ale postup v něm uvedený taky nepomohl.

Neznáte, prosím Vás, nějaký jiný způsob nebo je to ta jedna z 90% chyb, kterou lze opravit POUZE částečnou obnovou?

Děkuji

Když dám na ikonu pravým a properties, tak se v podokně ta ikona zobrazuje.

Tohle se občas stává a je to nejspíše vina autora programu. Odkazuje v zástupci na soubor, který má obsahovat ikonu, ale neobsahuje ji. Pomůže změnit ikonu zástupce volbou z jiného .exe daného programu (nebo jakoukoliv jinou z PC).