Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Správca hesiel google chrome

Ahojte,ak mi budete vedieť zhruba odpovedať.Dobrý deň používam prehliadač google chrome a správcu hesiel google,kde mám uložené aj nejaké heslá.Čo sa týka bezpečnosti,nerozumiem ako google chrome správca hesiel chráni moje heslá,Rozumiem tomu že si ich môžem skontrolovať,či náhodou nejaké neuniklo,alebo ho neuhádol hacker.Ale napríklad mám uložené heslo dajme tomu lamky.net sťahovanie filmov a iné.No a dajme tomu hacker uhádne moje meno a heslo(prihlási sa na stránku pod mojim menom a heslom na svojom notebooku),upozorní ma spoločnosť google nejako na túto skútočnosť,napríklad prostredníctvom sms alebo emailu,že hacker uhádol moje heslo na stránku lamky.net.Pekný deň

Ďakujem všetkým za pomoc.Heslá mám samozrejme všade rozdielne,malé,veľké písmená,číslice,špecialne znaky.Viem že to nie je žiadna výhra,keď som napísal že v google chrome správcovi hesiel mám uložené len heslá,respektíve stránky kde sa využíva dvoj faktorové overenie.Google aj Edge ponúkajú kontrolu hesiel,kdyby neco.