Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jakou powerbanku

Ahoj, jakou powerbanku by jste mi doporučili? Aby s ní šel nabít mobil samsung galay s21 a apple 14? pokud možno jakou mají na alze nebo v elektrowordu. Děkuji J.

Nepotrebujes nebo jsi jeste nevyzkousel? Taky jsem si kdysi rikal ze je bezdratove nabijeni blbost, natoz v powerbance, dnes nepouzivam nic jineho. Hlavne nehrozi poskozeni konektoru
Doporucuju MagSafe powerbanku minimalne vyzkouset, objednat pres internet, pokud nebude vyhovovat, ve 14 denni lhute vratit. To je ostatne asi nejlepsi zpusob jak si vybrat pro tebe vyhovujici PB

Bezdratove nabijeni neni blbost. Nic proti nemu nemam, odlozis si telefon a on se ti pomalu dobije.
Jen u te powerbanky ztraci smysl, ale to je kazdeho rozhodnuti - pohodlnost vs kapacita.
Ukazuje ti ta powerbanka nejak rozumne zbyvajici kapacitu? Pak vyzkousej, kolik sezere dratove vs bezdratove dobijeni.

Nepopiram ze bezdrat je mene ucinny, ale to beru jako dan za pohodli, jinak nez bezdratove uz nenabijim - at uz na kombinovanem stojanku na nocnim stolku (telefon, hodinky, sluchatka), v aute, nebo i z te powerbanky.
Powerbanka se pouziva nejcasteji nekde na cestach, proto mi moznost vyhnout se otravnemu kabelu a moznosti poskodit konektor dava smysl - u iPhone s MagSafe proste jen kompatibilni powerbanku prilozim na zada telefonu/pouzda a hotovo, nabiji se.
S iPhone 12 mini jsem pouzival powerbanku Fixed MagZen a ta i pres velikost a vahu drzela opravdu dobre.

Z vlastní zkušenosti můžu doporučit powerbanku s rychlým nabíjením pokud to tvoje zařízení podporuje. Zkrátí to dobu nabíjení a to se na cestách hodně hodí. Co se kapacity týká, tak ideální mi příjde 15 000mAh. 20 000mAh je už za mě dost velká váha na cesty.

Pokud bych mohl doporučit, tak za sebe s čistým svědomím tuto

https://www.czc.cz/adata-powerbanka-p10000qcd-10000mah-cerna/349542/produkt

Má 10000 mAh ale s tím že jsem vybíral co nejmenší na trhu a opravdu jsem si dal záležet
Má samozřejmě rychlé záležitosti a to QC i PD

Poměr kapacity při testu doma na mobilu s 5000 mAh

Banka na 100% -- mobil 20%
po nabití banka 40% -- mobil 100%

Samozřejmě nedá dvakrát, to je jasný

Za mě