Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jakou powerbanku

Ahoj, jakou powerbanku by jste mi doporučili? Aby s ní šel nabít mobil samsung galay s21 a apple 14? pokud možno jakou mají na alze nebo v elektrowordu. Děkuji J.

Z vlastní zkušenosti můžu doporučit powerbanku s rychlým nabíjením pokud to tvoje zařízení podporuje. Zkrátí to dobu nabíjení a to se na cestách hodně hodí. Co se kapacity týká, tak ideální mi příjde 15 000mAh. 20 000mAh je už za mě dost velká váha na cesty.

Pokud bych mohl doporučit, tak za sebe s čistým svědomím tuto

https://www.czc.cz/adata-powerbanka-p10000qcd-10000mah-cerna/349542/produkt

Má 10000 mAh ale s tím že jsem vybíral co nejmenší na trhu a opravdu jsem si dal záležet
Má samozřejmě rychlé záležitosti a to QC i PD

Poměr kapacity při testu doma na mobilu s 5000 mAh

Banka na 100% -- mobil 20%
po nabití banka 40% -- mobil 100%

Samozřejmě nedá dvakrát, to je jasný

Za mě