Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem výhoda hostingu ve švýcarsku

Ahoj, jaká je výhoda mít webhosting ve švýcarsku? Oni jsou neutrální země... jaké to má pro mě výhody? Jako když budu psát o politice nebo nečem co je zakázané, nebo o někom... tak co? Nikdo nezjistí čí je to web, kdo je vlastníkem, nebo jak to funguje?

Obecně ten hosting v tomto případě aktivně nesleduje, co uživatel na tom hostingu má a zda neporušuje autorské právo. Neznamená to, že když budeš jako tvůrce webu na tom hostingu porušovat autorské právo, že nedojde k vyšetřování policií, ale hosting sám nebude proaktivní.

mě v chatu řekli že českým úřadům nic neposkytnou protože nejsou v česku... tak nevím... :-) Já všude čtu že se vše řeší v rámci judistikce daného státu kde ta firma má servery... a teď nemluvím zrovna o tom švýcarském webhostingu, ale obecně u freeDMCA