Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr pracovního notebooku (20.000-25.000 Kč) + dock

Dobrý den všem,
známá mě požádala o pomoc s výběrem "pracovního" notebooku. Bude používaný samozřejmě i doma (běžné využití: MS Office - velké tabulky v Excelu, nějaký účetní/skladový program, internet, mail, žádné hry).

Požadavky:
- nový (ne repas)
- podsvícená klávesnice
- numerický blok
- dostatečný výkon, dobrý poměr cena/výkon
- osobně preferuju značky DELL, HP, LENOVO

Našel jsem např. HP EliteBook 655 G10 a myslím, že by mohl vyhovovat. Nebo víte o lepší alternativě?
https://www.czc.cz/hp-elitebook-655-g10-stribrna_2/375447/produkt

Doma bude notebook připojovaný k velkému monitoru (a možná i klávesnice/myš), takže by asi byla vhodná dokovací stanice. Tento konektor obsahuje minimum modelů, takže zřejmě nějakou univerzální USB dokovačku? Jakou?

Děkuju za odpovědi.

Známé se zeptej, jestli je ochotná dávat min. 3 litry do HP Dock G5 nebo o něco dražší HP/DELL Thunderbolt dokyny (USB-C konektor). A vzít jinou levnější značku je na pokus-omyl, recenze se špatně shánějí. Jít do repasu je vyšší riziko, že odejde do křemíkového nebe, v práci sám zažiju nefunkční dokyny.