Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem USB-c kabel k hdd

Poradte kde kupit usb-c kabel k externemu ssd disku (nvme) na 5 resp 10 Gb. Vsade co vidim, mozno zle pozeram, su sice taketo kable, ake su aj na prenos napajania (asi na ntb a pod) okolo 66W a viac a tym padom su hrube, neohybne, min 0,5 m . . . Na ssd nepotrebujem taky prikon ale rychlost ano.

Tento by mal byť silikónový, takže fajne ohybný, ale ako je hrúbý netuším, inak v kauflande som nedávno narazil na silikónové usb kábliky značky eXc WHIPPY Pro, tak som si hneď jeden kúpil. Mali tenšie aj hrubšie ale asi budú mať všetky prenos len 480Mb/s, aspoň ten moj tak má.