Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook Lenovo - I5 je extrémne pomalý

Nastúpil som pred dvoma dňami do novej práce, pracujem ako administratívny pracovník v sklade. Problém je že som dostal starý služobný notebook Lenovo - I5, win10 2H22. Počítač je extrémne pomalý a šéf nechce ani počuť, žeby kúpil nový, vraj si ho mám kúpiť a priniesť, a zaviesť do Eraru. Nato ale nemám financie... Čo by sa dalo z počítačom urobiť? Lenovo, procesor Intel Pentium 5, 150 GB HDD, 4 GB Ram, dve grafické karty hlavná je Intel, druhá je AMD. Odstránil som z notebooku sajrajt v podobe Avastu, CCleaneru, VIGBI, BING Wallpers, vypol som spravodajstvo, a ďalšie služby deflautne zapnuté. Problémom je že excel 2022 dokument spúšťa 30 min, a zapisovanie do excelu je o nervy. Mimo firmy sú excel dokumenty zamknuté a ja nemám heslo k ním, na firemnom notebooku ale heslo nepýtajú. Kde by sa ešte čo dalo vypnúť?

Změna tupého předmětu, původně: Notebook Lenovo - I5 (host)
Změna kategorie, původně: Hardware (host)

Ked je sef curak, daj mu to vyzrat. Pracuj len tak, ako ti to pomalost toho ntb dovoli. Ak budu namietky, vzdy poukaz na pomalost ntb. A ukaz aj sefovi ako dlho to otvara, ako dlho mu vsetko trva, aby vedel ze problem nieje v tebe.