Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook MSI katana g66 se seká

Czel jsem se zeptat, co je na vine , ci disk, ram nebo gpu.
Notebook pri hardware cpu i5 11400h,16gbram, rtx3060 6gb

Pri spusteni jakekoli hry nebo programu se po case zacne hodne posekavat, trva to i 3 minuty a pak se rozjede, dela to u vseho i nenarcneho .treba call ofduty mw3. I fps lita od nevidim do nevidim. Treba od 250fp pada na 15,30 i dodonce 1 fps

Změna kategorie, původně: Hardware (host)
Změna předmětu, původně: Msi katana g66 (host)

No tak jsem zkousel software na mereni teploty. Msi hardware monitoring co mam primo v notasu origo mi ukazuje rozmezi cca 82. A jine napr ccleaner atd ukazuji kolisami v rozmezi 80-98. To je uz trouba no. A proto bych rekl ze pocitove notas pece.

To je hodně i na notes. Při dosažení určité teploty (cca 93 stupňů) se CPU podtaktuje, aby se teplota dále nezvyšovala, proto PC sníží výkon. Takže problémem jsou vysoké teploty.
80 pro notebook je ještě v pohodě, ale tohle je už hodně. Zkus pořádně profouknout chlazení, nejlíp stlačeným vzduchem.
Nejlepší by ale bylo ten notebook rozdělat, sundat chladič a pořádně očistit. Potom nanést novou teplovodivou pastu, teploty půjdou rázem dolů.