Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Grafická karta rtx 4080 ventus 3x pomoc

Dobrý den koupil jsem grafickou kartu RTX 4080 ventus 3x karta by se měla zapojit na 3 spiny já zapojil jen na dva protože zdroj mam jen na dva spiny
když pc spustím tak normál jede ale monitor se nerozjede nevím jestli to má vliv na funkčnost myslím jsi že určitě jo.

zdroj mám od Zalmana 1000 + 80 bronze nevím přesně už jak se jmenuje je starý už asi 5 let. původní grafiku co rozjel byla RTX 3070

děkuji všem za pomoc

Taky mi to z toho jeho vysvětlování není jasné.

Každopádně jeho grafika má 1x 16PIN a dodávají v balení redukci 1x 16PIN na 3x 8PIN.

Takže musí do karty strčit tu redukci a na redukci nasadit kabely 3x 8PIN. Potom by to mělo fungovat. Když nebude, tak je buď na vině zdroj nebo grafika. Buď si to dokáže ozkoušet sám, co je špatné nebo to odnese do servisu.

Situace mi teda přijde zcela triviální, co že to tazatel řeší? :-)