Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obdova z bodu

Dobrý den,

nejde mi načíst windows. Když obnovit system z bodu před 2 dny budu tam třeba fotky ze včera nebo vše bude jako predtim bez dat ze včera?

A když nejde ani to?

Zapnu PC. Spoušti se, zobrazí se lenovo a nacita
Pak u zařízení došlo k problému, modrá stránka a kód chyby process died.
Automaticky se spustí oprava, běží chcili a pak ze se nepodařilo dokončit
Pak stránka kde jsou možnosti jako pokračovat, vypnout, obnovit.
Nic z toho ale nejde. Vše chce heslo k ms účtu a které je prý chybně. Na web ms se prihlasim.

Napadá me jen ze by se odpojila síť z nějakého důvodu i když mám auto připojení a proto to nebere. Zkoušeno i heslo původní.

Vše se začalo dít až po automatické aktualizaci která běžela cca hodinu a pak vypsalo došlo k chybě vracení změn zpět.

Par dni před jsem dělal extrakcí cca 50 gb souboru ze zipu na plochu. Ale nemyslím ze by to mělo vliv.
Vše se začalo dít až po aktualizaci.

Jediné kam se dostanu BIOS. Ale i tam třeba ať dam USB boot atd vždy se dostanu jen tam jak jsem psal výše.
Nouzový režim to samé.

Děkuji. Zkoušel jsem vše. Odpojit baterii, ram…furt stejne. Asi tedy odnesu někomu.

Jenom do budoucna. Když se bootuje linux z USB a PC má jeden disk jak se přes Ubuntu dá dostat k datum ve windows? Když je stejný disk zobrazí se klasicky mezi složkami?