Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samsung a33 5g - nejde se dostat do recovery menu

Dobry den,

delam vse podle navodu, jeste jsem se pro jistotu podival i na videonavody, mackal jsem spravna tlacitka ve spravny cas - a proste nic!

Recovery menu vubec nenabehne a misto toho normalne nabootuje Android.

Prosim vas, co s tim mam delat? Kde delam chybu?

Dekuji.

Změna předmětu, původně: Samsung a33 5g - nejde se dostat do recovery menu!!! (host)

No jo, porad to resim - maloktery problem v zivote se vyresi sam a technicke problemy uz vubec ne nikdy.

Zeptal jsem se tady zvlast v novem dotazu proto, ze dostat se do recovery nemusi nutne souviset s preinstalaci Androidu. Preinstalaci jeste musim doresit tam.