Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak dlouho trvá rozbalit velký soubr

Ahoj, dostal jsem archiv souborů v zipu a nevím jak ho otevřít. Vím, že mám použít klasický winrar, ale problém je v tom, že ten archiv má cca 65 GB a když ho otevřu, vypadá to , že se něco děje a pak se celý PC zasekne a pomůže až restart PC.

Nějaké firemní věci, neptejte se mě,, já to jenom dostal ať s tm dál pracuju. Problém je, že na pc je aktuálně velikost disku cca 38 Gb, takže tuším, že to otevřít nepůjde? Nechci to stahovat, jenom otevřít archiv a vzít si z něj pár dokumentů.