Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak dlouho trvá rozbalit velký soubr

Ahoj, dostal jsem archiv souborů v zipu a nevím jak ho otevřít. Vím, že mám použít klasický winrar, ale problém je v tom, že ten archiv má cca 65 GB a když ho otevřu, vypadá to , že se něco děje a pak se celý PC zasekne a pomůže až restart PC.

Nějaké firemní věci, neptejte se mě,, já to jenom dostal ať s tm dál pracuju. Problém je, že na pc je aktuálně velikost disku cca 38 Gb, takže tuším, že to otevřít nepůjde? Nechci to stahovat, jenom otevřít archiv a vzít si z něj pár dokumentů.

Nějaké firemní věci, neptejte se mě,, já to jenom dostal ať s tm dál pracuju.
Nechci to stahovat, jenom otevřít archiv a vzít si z něj pár dokumentů.

Ona ta firma s tebou nijak nekomunikuje, jenom ti "posílá" stupidně velké archivy k práci?
Ty umíš otevřít vzdálený archiv a stáhnout z něj samostatný soubor? To jde jak?

disky pod 500gb nikdo nechce, všichni je vyhazují. on řeší, že nemá 65gb místa??
firemní archív mají v zipu, kdy může stačit chyba souborového systému nebo samotného disku, nebo výpadek při kopírování přes síť - a už ten archív taky nemusí otevřít?
a jestli to navíc dělá jak naznačuješ - že kliká na síťový disk a čeká, že 35gb rozbalí přes síť - jak můžou něco takového vůbec zaměstnávat?
je ta firma normální?

Možno pomôžu počty...

Na disku je 38 GB volného miesta??? zip súbor má 65 GB ! ako si ho chceš uložiť do pc ??? :-?

Aj keby si mal napr. momentálne 100 GB volného miesta, keď si tam uložiš 65 GB súbor ostáva Ti už len 100-65=35...
Následne by si chcel rozbaliť 65 GB ale kam, keď už máš len 35 GB ??? Potrebuješ ten obsah zo zip sôboru niekam uložiť, ale nemáš miesto...

Neviem, pochopil ?