Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HP Probook nestartuje...napajanie blika, caps lock svieti

Mam tu asi 12 rocny Probook, ktory prestal ist, napajaci zdroj je ok, ten som premeral, napajanie zboku blika a caps lock permanentne svieti ihned po zapojeni zdroja.
Podla HP je to hardware malfunction within the BIOS, co som teda odhadol aj ja...otazka je, ci to niekto v minulosti vedel nejako elegantne opravit.
Skusal som aj menit pamat, bez vysledku.

Jak by rekl Brtnik Davat 6tisic za novy motherboard pro cpu vykonove na urovni atomu ? Nesmysl, v bazaru sezenes pouzity Intel i5 - 4jadrovy za 4.000kc.
Brtnik pak doda odkazy na ten bazar
Neco jako je tento
https://www.eurotech.cz/dell-latitude-e6330-16/
Dell Latitude E6330 Intel Core i5-3340M 2,7Ghz, 4/8 GB RAM, 256 GB SSD, DVD-RW, 13,3" HD LED, WIFI, BT, Webcam, Win 10 Prof.
3913 kc - 4.10.2023
(27)-Intel%20Core%20i5