Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak se přihlásit do modemu, když I.P nefunguje?

Můžete mi prosím poradit jak se dostat do modemu, když ta stránka 192.168.01 ani žádná podobná (např 1.1 nebo 2.1) se nenačítá a nemůžu se dostat k té tabulce kde jde zadat jméno a heslo?
Mám modem i wifi v jednom a dostala jsem se do ní předtím a pak omylem zaškrtla, že chci aby nevysílala wifi, ale byla jen modem a potřebovala bych to přenastavit, ale už to nijak nejde.

A jseš si tím jistej? Někde jsem četla, že tovární nastavení přístroje stejně neudělá nic s tím vnitřkem který člověk nastavil pak sám někde na netu.
A pak nevím co to udělá, to bude chtít zase nastavovat znova jméno wifi a heslo a co když se nedokážu zas přihlásit na ty stránky jak teď tak jsem v ...

A teď nám sem píšeš přes co?

Něco co je kabelem připojeno do toho "modemu" nebo přes jinou síť?
Je jasný že ne přes WiFi když si ji vypla
Pokud by to bylo kabelem z PC na stejném modemu (routeru) tak by ta adresa šla zjistit

Dřív se asi neodrazím

No mám doma wifi TP-Link tak jsem to kabelem připojila k tomu modemu, ten jí vysílá do toho kabelem a mě wifi jakoby do vzduchu.
Když zadám ty čísla, tak mě to připojuje do TP-link ale to není ten modem ten je od jiný firmy úplně, takže když zadávám ta čísla, tak TP link vypnu a kabelem se připojím k modemu a to mi taky pak nejde se do něj dostat.

Já nemusím tipovat I. adresu já jí vím přesně, je napsaná na tom modemu ze spodu a předtím to skrz ní šlo, než jsem to blbě přenastavila, ale teď to prostě nijak nefunguje.
Byl by problém zavolat do vodafonu dát jim heslo jméno ať se mi tam přihlásí a zaškrtnou mi to zpět na wifi?

To, už jsem taky zkoušela. Myslím, že problém je v tom, že tomu sice říkají přihlášení do modemu, ale je to asi přihlášení do wifi a když jsem z modemu udělala jen modem a ne wifi, tak se do něj už nemůžu dostat protože to přihlášení je nějak na wifi jakoby, kterou já teď podle nich jako, už nemám. Předtím to prostě šlo a pak to jen přepíšu a nejde to nijak.

Musíš v PC (připojeném kabelem) nastavit IP adresu na vhodnou hodnotu 192.168.0.9 a pak teprve zadat v prohlížeči 192.168.0.1 nebo 192.168.1.9 a pak zadat 192.168.1.1 (nebo prostě ověř, zda ta IP je v potřebném rozsahu.

Jo, přihlašuješ se do (WiFi) routeru, ne do modemu.