Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak se přihlásit do modemu, když I.P nefunguje?

Můžete mi prosím poradit jak se dostat do modemu, když ta stránka 192.168.01 ani žádná podobná (např 1.1 nebo 2.1) se nenačítá a nemůžu se dostat k té tabulce kde jde zadat jméno a heslo?
Mám modem i wifi v jednom a dostala jsem se do ní předtím a pak omylem zaškrtla, že chci aby nevysílala wifi, ale byla jen modem a potřebovala bych to přenastavit, ale už to nijak nejde.

Já nemusím tipovat I. adresu já jí vím přesně, je napsaná na tom modemu ze spodu a předtím to skrz ní šlo, než jsem to blbě přenastavila, ale teď to prostě nijak nefunguje.
Byl by problém zavolat do vodafonu dát jim heslo jméno ať se mi tam přihlásí a zaškrtnou mi to zpět na wifi?