Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Proč mě McAfee informuje o přítomnosti viru?

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat proč mi McAfee během pár minut neustále píše že mám v notebooku vir? udělal jsem kontrolu skrze windows ale nic nebylo nalezeno, tedy notebook by měl být bez viru. Když kliknu na skenovat, v McAfee tak mě to přesměruje na stránku která nevypadá zrovna věrohodně.

Co mám dělat?

předem děkuji

Pokud ti McAfee něco hlásí, tak tam přece stojí uvedeno, co je to za virus a kde se v PC vyskytuje (on nebo aplikace, která ho spouští, či stahuje). Ale odinstalace McAfee je obecně dobrá rada.

V čem klikáš na "skenovat"? Pochybuju, že by tě originál McAfee směroval na podezřelou stránku.