Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem V tiskárně se asi zasekl papír, ale není nikde vidět

Ahoj, tak si tak tisknu, 2 stránky předtím vylezly ok. Pak za nějakou dobu tisknu třetí a asi se stránka vytiskne, ale než dojdu k tiskárně (takže venku vylezlou jsem ji neviděl), tiskárna začne něco dělat, po sluchu jakoby si papír znovu vzala a pak už se ozvalo fakt hlasité točení (možná několikrát) válce a tiskárna nahlásila chybu, že je tam FRONT JAM a že mám pomalu papír vyndat i s obrázkem odkud (místo odkud leze papír ven). Ani mi nedovolí ji vypnout. No jenže žádný papír z výstupu papírů ani odjinud (vyndal jsem pak vše tj. i zásobníky) vidět nelze. Hláška zůstává. Tisknout už nemohu.

Tiskárna Brother MFC-J3930DW. Samozřejmě jsem potřeboval mít dokumenty vytištěné dnes večer.

Díky za rady jak s tím krámem dále zabojovat.

Keď tlačiareň píše, že je tam zaseknutý papier, treba jej veriť. Mne to tiež písala, hoci som všetko vybral. Už som netušil, kde by čo ešte mohlo byť. No a o 2 dni vypadol z nej (alebo to niekto vybral) malý kúsoček papiera, čo tie senzory niekde cítili. Takže vždy to tam niekde je. Áno viem, problém je už vyriešený, ale chcem tým povedať len toľko, že keď píše, že tam je, tak tam skutočne je, hoci aj malinkých 5 cm2.